V sobotu 4.1.2020 jsme odstartovali rok 2020 účastí na halovém turnaji v Náchodě. Po listopadovém zlatém úspěchu v Říčanech jsme tentokrát brali stříbro.

Bez dvou opor týmu (David Metlický a Matěj Rada), zato s novicem v brance (Kuba Lukeš) jsme odehráli 7 zápasů po 13 minutách. Herně celý turnaj odpovídal třítýdenní pauze, která mu předcházela. Víc mě ale zamrzel přístup některých z hráčů, kteří si stále ne a ne uvědomit, že pouze ve vysokém nasazení se nachází kvalita. A že hrát týmově je cesta, ze které nehodlám ustupovat.

Dvě vyloženě nepovedená utkání se nám podařilo kompenzovat bojovností v dalších kláních a odměnou nám bylo již zmíněné druhé místo. Ale upřímně: tady se ukazuje ono okřídlené „VÝSLEDEK MŮŽE BÝT NÁHODNÝ, VÝKON NIKOLIV“ zcela opačně, než jak bych to chtěl. Nejsem si jistý, že nám stříbrné medaile tentokrát tolik sluší. Ale i o tom je fotbal, obzvlášť ten mládežnický 😉 Jednou nahoře, jednou dole. Navíc: k tomu přeci zimní příprava slouží, abychom se zlepšovali B-)

Určitě milé překvapení byl Kuba v brance. A znovu se ukázalo, jak nás kladně v ofenzivě ovlivňuje přítomnost Ondry Pavlíka a jak výrazně negativně se v defenzivní hře projevuje nepřítomnost Davida Metlického.

Komentáře jsou uzavřeny.