TJ Svitavy U17 – MFK Trutnov U17

Výsledek: 4 : 3 (1 : 1)

Branky: Pavelka, Kondos a Gnol

MFK Trutnov: Laštovka – Gnol, Macela, Kulda (76. Volman), Klejna – Taláb, Hetflejš (56. Duch), Borovski, Rohrbacher (63. Kondos) – Pavelka, Ondráček (61. Červený)

Rozhodčí: Zita

ŽK: 1 : 0

diváků: 35

Realizační tým MFK Trutnov:

I na půdě jednoho z lídrů tabulky jsem předvedli dobrý výkon. Začali jsme hodně aktivně a zejména v první půlhodině jsem domácím zle zatápěli. Nejdříve nám nebyl sporně uznán gól Talába, poté neproměnil své šance aktivní Pavelka. Poté hru Svitavy srovnaly a začaly se dostávat i do šancí. Inkasovali jsme však až po zbytečném zaváhání při rohovovém kopu. Po minutě ale srovnal šikovným lobem Pavelka. Druhá půle byla vyrovnaná a domácí kluci předváděli fotbal hodný vedoucího celku. My se jim rovnali, bohužel však přišly naše dvě obrovské chyby a my zbytečně prohrávali o dvě branky. Dokázali jsme snížit, tlačili se za vyrovnáním, ale zase lehce inkasovali. V samotném závěru hlavou vstřelil Gnol třetí branku, na více už bohužel nezbyl čas.

Za sobotní výkon tedy znovu kluky chválíme, v rámci našich současných možností jsme tomu dali téměř maximum, znovu však žehráme na jednoduché chyby v obranné fázi či při klidné rozehře. No a tradičně jsme i byli slabší v zakončení, příležitostí minimálně k remíze bylo dost. Domácímu mužstvu gratulujeme (nejspíše) k zaslouženému vítězství v soutěži, určitě to pro nás v obou zápasech byl nejtěžší soupeř.

Komentáře jsou uzavřeny.