MFK Trutnov U19 – FK Kolín U19

Výsledek: 5 : 1 (1:0)

Branky: 33. Metlický (Hrnčíř), 49. Toman (Voňka, Meliš), 55. Voňka (Toman, Filip), 69. Filip (Andrle), 86. Andrle (Hetflejš)

Trutnov: Hofírek – Filip, Hrnčíř, Sapár, Metlický – Toman (75. Volman), Hetflejš, Jirousek (67. Taláb), Andrle – Meliš – Voňka

Realizační tým MFK Trutnov:

Kluci odvedli skvělou práci a vzali si ponaučení z minulého týdne, kdy jsme začali hrát až od druhé půle! Tentokrát jsme začali s maximálním nasazením již od první minuty a soupeře jsme přehrávali kombinacemi v rychlosti a dostávali se tak do mnoha šancí, které jsme dlouho neuměli přetavit ve vedoucí branku. Nakonec se nám to přece jen jednou podařilo, a tak jsme šli do kabin pouze s jednobrankovým vedením. Hráče jsme v poločase nabádali k neustálé aktivitě s tím, že tam další branky spadnou, což se také nakonec potvrdilo. Výsledek odpovídá projevu na hřišti. Podařilo se naplnit předsevzetí před utkáním. Hrát rychlý moderní fotbal, který se bude líbit lidem a hráče bavit. Jsme rádi, že se nám to povedlo a pokřtili jsme krásnou novou umělku třemi bodíky. Kluky musím opravdu pochválit! Ale pracovat musíme dále na 100%! Za celý team chci poděkovat všem fanouškům a fanynkám trutnovského fotbalu za jejich podporu!

Díky, Trutnov oleeeee.

Komentáře jsou uzavřeny.