Sezóna nám začala na konci prázdnin a postupně jsme se připravovali v počtu 20 dětí. Odehráli jsme 16 utkání v okresním přeboru mladší přípravky, kde se nám ve většině utkání dařilo lépe než v minulém ročníku. Kluci předváděli pěkné individuální výkony, ve většině případů velké zaujetí a radost z fotbalu. Sezónu jsme zakončili s bilancí 13 vítězství a 3 prohry, střelecky se dařilo zejména Vojtovi Kamitzovi (44 golů),Péťovi Chmelíkovi (34) a Milanu Sagasserovi (30).Do zápasů se postupně zapojilo celkem 14 hráčů.

Absolvovali jsme také předkolo a kvalifikaci Ondrášovka cupu. V předkole byli naše výkony kvalitní a bez porážky jsme postoupili z druhého místa do kvalifikačních bojů do Hradce Králové. Zde už jsme bohužel úspěšní nebyli. Nezískali jsme ani bod a to ani v utkáních, ve kterých se bodovat rozhodně dalo. Kluci celkově nepodali úplně nejlepší výkony, ale největší rozdíl byl hlavně v rychlosti hráčů a to ať bez míče nebo s ním, rychlost rozhodování a individuální technice s míčem. A to jsou pro nás trenéry hlavní atributy, na které se chceme nyní výrazněji zaměřit a kluky posunout zase o kousek dál k lepším fotbalovým výkonům.

Na konci listopadu jsme ještě absolvovali kvalitně obsazený halový turnaj v Jaroměři, kde jsme získali 2. místo.

Výsledky:
MFK Trutnov : FK Pardubice 3:1
FK Spartak Choceň : MFK Trutnov 1:3
MFK Trutnov : FK Jaroměř 4:1
MFK Chrudim : MFK Trutnov 2:1
MFK Trutnov : FK Vysoká n/L 7:0
Celkem 12 bodů a 2. místo
Střelci: Vojta Kamitz 8, Péťa Chmelík 5, Milan Sagasser 3, Maty Dozda1, Mára Bischof 1
Nejlepším hráčem turnaje se stal náš Milan Sagasser.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům za tréninkovou docházku, chuť se zlepšovat a radost z fotbalu. Poděkování patří také všem rodičům za spolupráci při tréninku i zápasech, za podporu a obětování svého času pro fotbal.

V neposlední řadě děkuji svým kolegům, Petrovi Chmelíkovi a Andy Drozdové, za pomoc a organizaci našeho týmu U8.

Soupiska hráčů U8:
Jan Okrouhlický , Drozda Matyáš, Sagasser Milan, Jůzl Vladimír, Adam Blanco Kodenko, Chmelík Petr, Martin Kudrnáč, Jiří Rejl, Zemánek Tadeáš, Gaisler Daniel, Vojtěch Kamitz, Matyáš Kamitz, Jáchym Reif, Vielgosz Sebastian, Antonín Marks, Šustr Matěj, Patrik Valenta, Marek Bischof, Jan Duch, Jan Holubec

Komentáře jsou uzavřeny.