Na konci srpna jsme zahájili přípravu na nový ročník 2019/20 s malými změnami v kádru. Náš tým je složen z ročníku 2012. V září jsme odehráli zápasy v okr. přeboru ml. přípravek s týmy Dvora Králové nad Labem, Malých Svatoňovic a proti dívkám MFK Trutnov.

V těchto zápasech jsme chtěli klukům opět připomenout základní fotbalové věci (rozestavění, práce s míčem, nasazení a rychlé rozhodování na hřišti….) a to se nám postupně daří zapracovat. Výsledky utkání pro nás trenéry nejsou důležité, ale chlapci je dobře a důležitě sledují……takže tady jsou včetně střelců….

31.08. MFK Trutnov – TJ Dvůr Králové nad Labem
1. zápas: 5:6 (branky MFK: Milan Sagasser 3, Vojta Kamitz 2)
2. zápas: 6:5 (branky MFK: Péťa Chmelík 1, Milan Sagasse 2 a Mára Bischof 3)

14.09. MFK Trutnov – TJ Sokol Malé Svatoňovice 
1. zápas: 23:0 (branky MFK: Vojta Kamitz 6, Maty Drozda 1, Tada Zemánek 3, Milan Sagasser 4, Peťa Chmelík 5, Seba Vielgosz 1, Jirka Rejl 1 a Honza Holubec 2)
2. zápas: 15:0 (branky MFK: Vojta Kamitz 5, Maty Drozda 2,Táda Zemánek 1, Milan Sagasser 2, Péťa Chmelík 2, Sebik Vielgosz 1 ,Jirka Rejl 1 a Honza Holubec 1)

18.09. – MFK Trutnov – MFK Trutnov dívky
1. zápas: 7:2 (branky MFK: Milan Sagasser 2, Vojta Kamitz 2, Maty Drozda 2, Jirka Rejl 1)
2. zápas: 4:6 (branky MFK: Vojta Kamitz 2, Jirka Rejl 1, Milan Sagasser 1)

Tento týden jsme absolvovali i předkolo Ondrášovka cupu, kde jsme narazili postupně na týmy Lázně Bohdaneč, Náchod, Staré Hradiště, Nový Bydžov a Semily. Naši kluci se v prvních zápasech soustředili spíše na soupeře než na své výkony a byli značně nervózní…tak jsme kluky museli postupně zklidnit a tím se dostavili i lepší fotbalové akce a také branky. Během turnaje jsme nepoznali hořkost porážky a z druhého místa a s nejvíce vstřílených gólů jsme postoupili do další fáze turnaje. Kluky bude čekat opět větší a rychlejší konkurence, ale věříme, že se s tím dobře popasují. Zejména první zápasy nám ukázaly naše nedostatky, které se postupně budeme snažit odstranit a posunout se zase o kousek dál.

Výsledky a střelci turnaje Ondrášovka cup U8 v Bohdanči.

MFK Trutnov 4 – 4 SK Lázně Bohdaneč
MFK Trutnov 3 – 3 FK Náchod
MFK Trutnov 13 – 0 TJ Sokol Staré Hradiště
MFK Trutnov 12 – 0 RMSK Nový Bydžov
MFK Trutnov 8 – 2 SK Semily

Střelci: Vojta Kamitz 14, Péťa Chmelík 8, Maty Drozda 6, Mára Bischof 4, Táda Zemánek 3, Milan Sagasser 3, Honza Holubec 1 a Jirka Rejl spousta ubráněných akcí soupeře, Matěj Šustr jedna vychytaná nula.

Poděkování patří VŠEM hráčům U8, kteří s námi trénují a také rodičům za spolupráci a podporu ke sportu.

Komentáře jsou uzavřeny.